Interkerkelijke Gemeente Guardamar del Segura "De Hoeksteen"

voor Nederlandstaligen aan de Costa Blanca

Kerkenraad-

Dienstdoende Predikant (adviserend lid van de kerkenraad)
tel. pastorie:  0034 865770841
e-mail: predikant@iggds.nl / predikant.iggds@gmail.com

Praeses/Ouderling: Fred van den Heuvel,
tel. 0031 629546610
e-mail: praeses@iggds.nl / fred@vandenheuvelmail.nl

Vice-praeses/Kerkrentmeester/Ouderling: Bernhard de Vries,
tel. 0031 683707227
e-mail: kerkvoogd@iggds.nl / devriesorange@LIVE.NL

Scriba/OuderlingHenny van de Heide-Schuurman,
tel.  0031 652276330 
e-mail: scriba@iggds.nl  / hennyvdheide@hotmail.com

Pastoraat/Ouderling: Rina van der Laan-De Munck,
tel. 0031 613861784
e-mail: pastoraat@iggds.nl /  rvdlaan@hotmail.com

Diaconie/DiakenGijs van de Kolk,
tel. 0031 653295894
e-mail: diaconie@iggds.nl / gijsvdkolk@ringelbosch.nl

UA-118123266-1